Reference - Zkušenosti uživatelů

Reference - Zkušenosti uživatelů

(malá ukázka z referencí a poznatků z posledních 13let)

Marie, 30 let, Praha 6
20.duben 2012

Před 4 roky jsem utrpěla úraz páteře a poranila si míchu. Zůstala jsem odkázána na invalidní vozík a jsem ochrnuta od kyčlí dolů. Mám za sebou již 4 zimy na vozíku a vždy jsem je težce snášela. Nízké teploty mi způsobují nepřijemné brněni a pálení nohou. Porušená termoregulace vede ke zvyšeným nárokum na tělo, které se snaží kompenzovat výpadek svalové činnosti v ochrnutých nohách. Výsledkem je velká únava celého těla, což má neblahý vliv na psychiku a další tělesné funkce. Před použitím přistroje Airnergy mi únava v chladnych ročních obdobích nedovolila být plně produktivní v osobním a pracovním živote. Hodně jsem spala a jedla, abych se udržela v chodu. Měla jsem problém se soustředit na práci a také ve volném čase mne únava a nízka koncentrace dost omezovaly. Jen jsem si doma například otevřela knihu a už jsem spala. Take sportovní aktivity byly negativně ovlivněny mou sníženou kondicí. Plavala jsem dvakrát týdně a často se musela nutit ke skoku do bazénu.

S přistrojem Airnergy jsem se seznámila na podzim roku 2011. Od té doby jsem ho využila třikrát, vždy po dobu 2 - 3 týdnů. Během zimy jsem aplikovala přístroj jednou až dvakrát denně po dobu 20 minut. Učinky byly neuveřitelné! Jako první pozitivní učinek jsem zaznamenala narůst energie, a to již po několika málo užívání přistroje. V práci jsem se dokázala mnohem lépe soustředit, měla jsem sílu a chuť se pouštět do nových projektů. Zlepšila se mi pamět a úplně se vytratily stavy jakési nevrlosti způsobené chronickou únavou. Velikou radost jsem měla hlavně ze zlepšení termoregulace. Nohy se lépe zahřívaly a významně se snížil výskyt nepřijemných neuropatických bolestí a brnění v nohou. Po mnoha měsících nepříjemných pocitů v nohách jsem se cítila jako znovuzrozená. Díky nárustu energie jsem zvládala během zimy take více trénovat plavání. Při tréninku se mi dokonce zlepšily časy, ale hlavně jsem se cítila plna síly a dobře se mi ve vodě dýchalo. Energeticky obohacený kyslík, který jsem dýchala skrze přistroj Airnergy, mi zlepšil také spánek. Přestože jsem v zimě vstávala za tmy, budila jsem se ráno odpočinuta. Dlouho jsem se necítila tak svěží a plna života. Člověk si v dnešní uspěchané době ani neuvědomuje, jak moc je unaven. Přistroj Ainergy u me nastartoval přirozenou regeneraci, z čehož mé tělo čerpá i v čase, kdy přístroj nepoužívám.

Maritna Strnadová, Ohrobec

Moje zkušenost s používáním přístroje Ainergy

Přístroj jsme měli doma zhruba dva měsíce a se mnou dýchaly i moje dvě děti.

Moje dcera Julinka se narodila v 34. týdnu a i když vážila skoro kilo a půl, nedokázala sama dýchat. Několik týdnů byla napojena na ventilátor a i dnes, kdy jí je už 12 měsíců, má s dýcháním občas problémy. Lékaři jí nasadili mírné dávky kortikoidů (Flixotide), které 2x denně užívá. Při záchvatu dušnosti jí předepsali Ventolin. Když jsme se dozvěděli o možnosti jí pomoci nějak jinak než léky , samozřejmě jsme toho rádi využili. Dýchala 1. týden 2x denně po 10minutách, vždy když spinkala. Už po prvním týdnu jsme mohli snížit dávky Flixotide na 1x denně a po dalším týdnu, kdy už dýchala jen 1x denně jsme je vysadili docela. Záchvaty dušnosti přešly a neobjevují se ani při námaze, nebo pláči. Asi měsíc po ukončení terapie byla Julinka na pravidelné kontrole na alergologii a v rizikové poradně pro novorozence. Všude jí "hlídají dýchání" a všude je překvapil viditelný úspěch terapie. I nyní - zhruba dva měsíce po skončení "dýchání"- neurolog marně čeká na projev dušnosti, aby mohl kortikoidy opět nasadit. Samozřejmě hned jak jsem zaznamenala u dcerky první účinky terapie, pokusila jsem se donutit dýchat i syna. Je mu 9 let a začíná být ve věku, že k něčemu ho přinutit není lehké. Takže dýchal velmi nepravidelně ale i tak se projevily výsledky.

Jakub má od 3 let alergii, která postupně přerostla do astmatu. Užívá dlouhodobě Pulmicort 2x denně a v případě záchvatu Berodual, nebo Ventolin a kortikoidové čípky. V alergické sezóně samozřejmě nasazujeme další léky. Na poslední kontrole na spirometrii se projevilo, že léky které užívá při kontaktu s alergenem téměř nezabírají - astma se pravděpodobně dostalo do chronického stádia. Alergolog nám navrhl změnu léků za silnější. Vzápětí po tomto vyšetření začal syn začal dýchat Airnergy. Zprvu jsem si sice vůbec žádnou změnu nezaznamenala, ale vůbec jsem si neuvědomila, že už je duben a pylová sezóna. Teď je polovina května a na synkovi stále není patrný absolutně žádný projev alergie. Léky má stále stejné a žádné další jsme dosud nemuseli nasadit, nebo měnit dávkování.

Samozřejmě nevím, jak trvalé toto zlepšení bude. Ale rozhodně mým dětem už teď ušetřilo několik desítek léků, které nemuseli brát.

Jenson Button, mistr světa Formule 1 používá Airnergy
27.07.2010

Mistr světa Formule 1 z roku 2009 využívá již několik let před všemi tréninky, kvalifikačními jízdami a před závody přístroj Airnergy pro uklidnění a zklidnění.

Po svém přechodu ze stáje Brawn-Racing do stáje McLaren nemohl dále využívat přístroje Airnergy svého bývalého týmového kolegy Rubense Barrichella. A tak jeho fyzioterapeut Mike Collier pořídil pro sezónu 2010 a 2011 pro svého profesionálního jezdce a jeho tým několik přístrojů Airnergy, které byly konstruovány podle jeho osobního přání jako speciální model.

Prohlášení o jeho osobní zkušenosti si můžete přečíst zde:

"Používám Airnergy o víkendu v době závodů pravidelne. Abych zvýšil svou výkonnost, využívám tento systém před všemi tréninky, kvalifikacemi a závody. Je to pro mne neodmyslitelná součást přípravy na mé závody v tomto roce, beru si přístroj všude s sebou po celém světě. Používám ho i po těžkých tréninkách, abych zvýšil další den svou regeneraci a zlepšil svou výkonnost."

"Národní antidopingová agentura (NADA) v prosinci 2008 potvrdila, že se na přístroj AIRNERGY s ohledem na jeho specifické účinky nevztahuje zákon o dopingu. Proto služeb této technologie využívají i další kolegové z Formule 1 ( Rubens Barrichelo, Balbir Sing- terapeut Michala Schumachera, atd)."

Dr. Eberhard Lamster

Vážená paní Franke,
Jak jsem se již zmínil při našem telefonickém rozhovoru, můj zájem o možnost terapie přístrojem Airnergy Plus byl probuzen poté, co mi můj bratr, který již před mnoha lety onemocněl stále se zhoršující plicní fibrózou, referoval o překvapivém zlepšení svého zdravotního stavu, vyžadujícího vždy na konci zimního období kyslík, právě díky tomuto inhalačnímu přístroji, který vyrábí Vaše firma.

Jsem specializovaný pediatr a pracuji již 29 let jako primář zdejší dětské kliniky. Jsem výlučně stoupencem školní medicíny a vůči rozličným " para-medicínským" postupům jsem pouze skeptický.

Ale pokud můj bratr, u kterého byl zjištěn 4. stupeň plicní fibrózy, může po aplikaci této speciální inhalační metody vykonávat práci na zahradě aniž by musel vdechovat koncentrovaný kyslík, pociťuje zvýšenou výkonnost a mohl snížit do té doby nutné denní dávky Prednisolu ze 40mg denně na 10mg obden, pak se to vymyká jakémukoliv zlepšení vysvětlitelnému psychologickým působením.

V roce 2007 jsem i já musel podstoupit operaci plic, při níž byla odstraněna celá levá část plíce. Kromě omezení dechové kapacity jsem díky operaci a pooperačním komplikacím trpěl značnými bolestmi. které nutně vyžadovaly terapeutickou léčbu.

V té době jsem byl rád, když den končil a obával se dne dalšího. Kvůli bolestem a dušnosti jsem se musel nutit do každé činnosti. Nakonec se díky této situaci dostavily stavy deprese, které bylo nutno léčit.

Poté, co jsem měl sám možnost si tuto inhalační technologii vyzkoušet, získal jsem podobné zkušenosti jako můj bratr. Nárůst mé tělesné výkonnosti se ukázal jako objektivní. Pro mne typické "kopečky", to znamená místa ve městě, při jejichž procházení jsem míval těžkou dušnost a musel jsem se často zastavovat, zvládám nyní bez větších problémů. Celkový stav se zlepšil. Mám opět chuť se pustit do nějaké činnosti a mám zase odvahu něco podniknout.

Zdá se, že tato terapie je zvláště vhodná při pulmonální insuficienci. Dle mého, jistě subjektivního odhadu, došlo ke zvýšení mé výkonnosti o 15 až 20%. Vzhledem k velikému množství pacientů trpících CHOPN bylo by více než žádoucí, kdyby se tato terapie zavedla.

Proto Vám přeji hodně úspěchů při seznamování veřejnosti s přístrojem i léčbou.
S přátelským pozdravem
Váš Dr. Eberhard Lamster

Protokol o aplikacích spirovitálních terapií Airnergy PLUS Dr. Eberhardu Lamsterovi od stejnojmenné společnosti. Diagnóza: Stav po levé pneumonektomii se značnými operačními a pooperačními komplikacemi, s dvouapůlroční léčbou bolestivých stavů, provázenou nutnou terapií psychické deprese.
17.8. první inhalace: 20 min., intenzita 50%.-, žádné subjektivně pociťované změny.
18.08. inhalace v poledne víc než 20 min., 100%. žádné subjektivní změny. Večer, při výstupu po schodišti nad víc jak jedno podlaží, zřetelně menší dyspnoe než dříve (teprve po této skutečnosti se inhalace stala vědomou).
19.8. Dopoledne inhalace 20 min.100%. Cítil jsem se až na lehkou závrať dobře. Během práce na zahradě podstatně méně dušnosti než dříve a po práci jsem nebyl tak unaven.
20.8. Inhalace dopoledne 20 min. , 100% . Odpoledne jsem šel na návštěvu k synově rodině. Označení cesty (cesta lehce stoupá), u kterého podle dosavadní zkušenosti začínala tachy-dyspnoe, jsem minul bez namáhavého dýchání. Dříve jsem byl nucen dělat kvůli dušnosti delší pauzu u semaforu přechodu pro chodce, kterého jsem dosáhl. Tento den bylo možné pokračovat v cestě bez tachy -dyspnoe. (poprvé!)
21.-22.8. Subjektivně pociťuji zlepšení dechové výkonnosti (chůze je lehčí, méně bolesti v té polovině hrudníku, kde chybí plíce).
23. 08. Na doporučení paní Franke jsem inhalaci na jeden den vysadil. Nedošlo k žádné změně ve výkonnosti.
26.08. Kontrolní vyšetření u očního lékaře: vidění s brýlemi (po operaci šedého zákalu obou očí) 100%. Do té doby jsem při každém vyšetření dosáhl pouze hodnoty maximálně 80%. Tím, že stav zůstává stabilní., nepíši další denní protokol.
14. až 18. 09. Poprvé krátká dovolená po 4 letech ve městě Binz u Baltského moře (bez denní inhalace). Během prvních 2 dnů žádné omezení mé výkonnosti.
18.09. při dopravě zavazadla po schodech dolů přes jedno patro se dostavily intenzivnější pocity dušnosti než na začátku pobytu, když jsem nesl zavazadlo nahoru.
19.09. Znovu začínám inhalovat. Po dvou dnech se dostavily stejné stavy, jaké jsem popsal v srpnovém protokolu.

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY AvantGarde 24 Carat

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso