Reference - Sportovci

Reference - Sportovci

(malá ukázka z referencí a poznatků z posledních 13let)

Ondřej Sosenka, světový rekordman v cyklistické hodinovce

Celý svůj dosavadní život jsem zasvětil sportu. Osm sezón jsem byl členem různých profesionálních cyklistických týmů a vyhrál jsem celkem 68 závodů. Mým největším úspěch se stalo překonání světového rekordu v hodinovce výkonem 49,700 km, který je platný dodnes.

Pochopitelně jsem vždycky hledal způsoby, jak legálně zvyšovat své sportovní výkony. A s klidným svědomím můžu říci, že přístroj AIRNERGY PROFESSIONAL PLUS je v tomto směru nejlepším prostředkem, s jakým jsem se během své sportovní kariéry setkal.

Přístroj stejnojmenné německé firmy pravidelně používám od roku 2006. Tato technologie ulehčuje přípravu organizmu na maximální výkony a zásluhou lepšího okysličování tkání zlepšuje a urychluje celkovou regeneraci. Úžasný vliv má zároveň na mentální vyrovnanost, která je pro sportovce před vrcholným závodem také velmi důležitá.

AIRNERGY však nemusí pomáhat jenom sportovcům. Působí totiž velmi komplexně a v dnešní uspěchané době tedy najde uplatnění u většiny populace.

Dlouhodobým pravidelným aplikováním přístroje AIRNERGY zkrátka dojde ke zlepšení kvality života. Bakterie, pyly a alergeny ztratí šanci… Zmírní se, či úplně zmizí většina zdravotních problémů, které nás trápí.

Ondřej Sosenka

Christoph Burkard, paralympijský plavec, Německo

Již od ledna tohoto roku pravidelně používám přístroj AIRNERGY, jednou denně 20minut. Po té, co jsem už začátkem roku dosahoval velmi dobré výsledky na krátkých tratích, se mi zakrátko konečně podařilo dostat se do skvělé formy i na delších tratích.

Mým letošním vrcholem sezóny 2005, bylo Mezinárodní mistrovství Německa v Berlíně, na které jsem se cíleně připravoval. Tohoto roku, se mi podařilo získat čtyři mistrovské tituly a třikrát jsem obsadil druhé místo. Dosáhl jsem nový Evropský rekord na 800m ve volném stylu časem 9:44,52 a s nový Světový rekord ve volném stylu na 200m v čase 2:15,29.

V přípravné fázi jsem nebyl nikdy nemocný, což je základním předpokladem každé dobré tréninkové přípravy a úspěšné soutěže. Není vždy jednoduché za normálních okolností zůstat zdravý, zejména při trénincích venku a za každého počasí.

Moje regenerace se během tréninku a při soutěžích velmi zlepšila, a také mezi jednotlivými tréninkovými fázemi se zotavuji velmi rychle. Má základní vytrvalost je navzdory nevelké tréninkové zátěži (6x2hodiny), velmi dobrá. Což se odráží právě na dlouhých tratích.

Účinkem po aplikaci AIRNERGY jsem velmi spokojen, díky tomu se cítím celkově skvěle a témer každodenní využití této technologie se stalo již trvalou součástí mého denního programu. Efekty této terapie jsou pro mě natolik pozitivní, že se jich už nehodlám vzdát.

Christoph Burkard

Jenson Button, mistr světa Formule 1, používá Airnergy

Mistr světa Formule 1 z roku 2009 využívá již několik let před všemi tréninky, kvalifikačními jízdami a před závody přístroj Airnergy pro uklidnění a zklidnění.

Po svém přechodu ze stáje Brawn-Racing do stáje McLaren nemohl dále využívat přístroje Airnergy svého bývalého týmového kolegy Rubense Barrichella. A tak jeho fyzioterapeut Mike Collier pořídil pro sezónu 2010 a 2011 pro svého profesionálního jezdce a jeho tým několik přístrojů Airnergy, které byly konstruovány podle jeho osobního přání jako speciální model.

"I use the Airnergy system on a regular basis over a race weekend. It’s used before all practice sessions, qualifying and races in order to facilitate my performance. I feel it’s an essential part of my race preparation this year and take it with me all over the world. I also use it following tough training sessions to aid recovery and aid my next day performance.”

Prohlášení o jeho osobní zkušenosti si můžete přečíst zde:

“Používám Airnergy o víkendu v době závodů pravidelne. Abych zvýšil svou výkonnost, využívám tento systém před všemi tréninky, kvalifikacemi a závody. Je to pro mne neodmyslitelná součást přípravy na mé závody v tomto roce, beru si přístroj všude s sebou po celém světě. Používám ho i po těžkých tréninkách, abych zvýšil další den svou regeneraci a zlepšil svou výkonnost.”

“ Národní antidopingová agentura (NADA) v prosinci 2008 potvrdila, že se na přístroj AIRNERGY s ohledem na jeho specifické účinky nevztahuje zákon o dopingu. Proto služeb této technologie využívají i další kolegové z Formule 1 ( Rubens Barrichelo, Balbir Sing- terapeut Michala Schumachera, atd). “

Manthey – Racing

Vážený pane Bierther,
po právě skončené závodní sezóně bych chtěl timto dopisem krátce poreferovat o svých zkušenostech s Airnergy +.

Jistě chápete nedůvěru , kterou má člověk k novým věcem do té doby, než je sám vyzkouší a získá tak vlastní zkušenosti.

Nejen já, ale dokonce i moje manželka a někteří z našich jezdců používali během sezóny přístrojAIRNERGY+ a přitom zaznamenali zlepšení své koncentrace a tělesné výkonnosti.

Já sám nepoužívam Airnergy+ denně, ale přece jen téměř pravidelně.

Nejdříve jsem zpozoroval, že když si lehnu večer do postele, dokážu rychleji usnout a prospím celou noc, což se předtím nestávalo. Již tím se druhý den zvyšuje vykonnost člověka.

A předtim, ,než sám nasednu do zavodniho vozu, si usnadním práci tím že 1 hodinu před startem využiji terapii pristrojem Airnergy+.

Určitě mohu Airnergy+ doporučit.

Kdo ji nepoužívá, sám sobě škodí.

Sportovní pozdravy z krásného Nürburgringuv

Olaf Manthey

a další

 • Ondřej Sosenka (cyklistika, ČR)
 • 1. FC Kolín (fotbal, Německo)
 • Bayer 04 Leverkusen (fotbal, Německo)
 • Hertha BSC Berlin (fotbal, Německo)
 • Národní tým biatlonistů (Německo)
 • Národní tým házenkářů (Německo)
 • Ottmar HITZFELD, fotbalový trenér (Německo)
 • Heinrich POPOW, paralympijský atlet (Německo)
 • Franziska V. ALMSICK, olympijská plavkyně (Německo)
 • Joey KELLY (Kelly Family - pěvecká skupina 90.let, sportovec extrémních disciplín, Německo)
 • Anthony NETTO, Daniel GRAF, Sven TEUTENBERG, Jürgen HINGSEN, Andreas WECKER, Michael TEUBER, Frank LUCK, Christoph LANGEN, Heidi HARTMANN, Markus BAUR, Tim GÖBEL, Ulrike URBANSKY, Scharhriar BIGDELI, Holger SCHIPPER - profesionální sportovci (Německo)
 • Olaf MANTHEY, Klaus LUDWIG, Uwe ALZEN, Pierre KAFFER, Sven HEIDFELD, Sascha MAASSEN, Frank STIPPLER, Frank BIELA, Marco WERNER, Sebastian STAHL, Timo SCHEIDER, Thomas JÄGER, Alexandre BURGSTALLER, Ulli ANDREE, René RAST, Ellen LOHR, Sandro WALLENWEIN, Modena Motor-Sport - profesionální automobiloví závodníci
 • Steve JENKNER, Robbie MADDISON, Almar GEULEN, Michael MASCHIO, Michael PICHON, Alex SCHILLER, Thilo REMUS, Michael ASSENMACHER, Max NAGL, RIGO RICHTER, Michael SCHULTEN - profesionální motocykloví závodníci
 • Jenson BUTTON, Rubens BARRICHELLO - jezdci Formule 1.

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY Professional Plus

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso