O nás

O nás

Technologii Airnergy+ předcházelo více než 15 let výzkumu v oblasti lékařské technologie, zabývající se účinky kyslíku v jeho různých stavech na buněčné organismy. Většina výzkumu byla prováděna na německých a švédských univerzitách.

Cílem bádání bylo nalézt metodu, jak přirozenou cestou zvýšit antioxidační ochranu za pomoci přirozeného kyslíku v procesu látkové přeměny. Začátek výzkumu byl zaměřen na ozónovou terapií. Výsledkem bylo zjištění, že tato léčba i přes svou účinnost není bez nebezpečných následků. Přesto se pokračovalo v bádání směrem k využití účinné terapie kyslíku, která by neměla negativní vliv na lidský organismus.

V roce 1987 byla společně s chemiky a kvantovými fyziky vysvětlena teorie týkající se přeměny kyslíku. Tu se podařilo převést do praxe rafinovanou metodou, kdy kyslík ve stavu "singlet" je vytvářen přímo z plynné fáze. Byla vynalezena technologická metoda (katalyzátory provádějící pod vlivem světla tuto reakci), která napodobuje přírodní průběh fotosyntézy a trvale přeměňuje vzdušný kyslík do stavu singlet. Tato vysoce energeticky bohatá forma kyslíku je schopna předat svou excitační energii vhodné molekule (v případě Airnergy je to molekula vody) v přítomnosti vhodného senzibilizátoru.

Mezinárodně patentovaný vynález je v současné době používán celosvětově. Tisíce přístrojů Airnergy+ je používáno na odborných klinikách, v lázeňských zařízeních, soukromými uživateli, vrcholovými i amatérskými sportovci napříč všemi kontinenty.

Singletový (ang. Singlet; fr. Singulet) - kyslík 102 (1Δ g) je biologicky relevantní fyzikálně aktivovaná forma molekuly kyslíku, která je trvale produkována v lidském organismu - vždy, když má být kyslík využit v procesu látkové přeměny. Normální vzdušný kyslík není chemicky reaktivní. Za pomocí katalyzátoru a pod vlivem světla je vzdušný kyslík převáděn do formy singletové.

Singletový kyslík má velmi krátkou životnost. Tento kyslík se během zlomku vteřiny vrací do základního stavu a při tom dochází k uvolnění energie (případně předání - viz výše.

(Zdroj: Prof. Erich F. Elstner: Der Sauerstoff, Biochemie, Biologie, Medúzin, BI Wissenschftsverlag, 1990; prof.Zdeňka Ďuračková:Voĺné radikály a antioxidanty v medicíně, Slovak Academic Press, 1998).

Od roku 2005 je AIRNERGY oficiálním partnerem Mezinárodního paralympijského výboru. Aktivně podporuje Paralympijské hry.

Data a fakta o společnosti Airnergy AG

Obor činnosti: zdravotní technika Rok založení: 2000 Vedeni podniku: Guido Bierther Počet zaměstnanců: cca 100

Program činnosti:

Vývoj, produkce a mezinárodní odbyt kompaktních vzducho-kyslíkových inhalátorů. Vzduchové inhalátory mají své uplatnění v lékařství během léčby různých chronických onemocnění; při prevenci za účelem zvýšeni fyzického i psychického výkonu; při Anti-Aging.

Zahraniční zastoupení:

Austrálie, Belgie, Brazílie, Česko, Čína, Dánsko, Holandsko, Indie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Jordánsko, Kanada, Katar, Kuvajt, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Spojené arabské emiráty, Súdán, Sýrie, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Taiwan, Thajsko, Turecko, USA, Velká Britanie.

Od roku 2000 vyrábí společnost Airnergy AG kompaktní inhalační přístroje Airnergy+. Jejich technologii sama vyvinula a celosvětově patentovala. Neexistuje žádný alternativní - srovnatelný přístroj, tudíž se zde dá hovořit o revoluci v medicíně.

Uplatnění:

Lékařství (znatelné zlepšení chronických zánětů a degenerativních procesů, snížení bolesti). Sport (zkráceni regenerační fáze, posílení imunitního systému a zvýšení výkonu). Fitness, zdravotní prevence ve firmách (zlepšení koncentrace, zvýšení motivace a výkonnosti, snížení únavy, snížení nemocenských dnů)

Airnergy+ je bez výjimky vhodná jako prevence pro jakéhokoliv uživatele. Rizika a vedlejší účinky nejsou známy.

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY Professional Plus

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso