CHOPN - spirovitální terapie

Kombinace tří terapeutických procedur

1. Inhalační terapie (Relaxační energie singletového kyslíku)

Po dobu asi 20 minut je přes nosní kanylu inhalován aktivovaný vzduch. Měřitelná je zlepšená HRV (regulace a řízení VNS), lepší vnější dýchání (rozvod kyslíku ze vzduchu přes plíce až do krve), lepší vnitřní dýchání (rozvod kyslíku v krvi k mitochondriím a přeměna na buněčnou energii - ATP) a zvýšená ochrana před volnými radikály. A to vše bez přídatných cizích látek, zvýšené dávky kyslíku, ionizace nebo ozonu. Technologie spirovitální terapie úspěšně kopíruje procesy probíhající v přírodě již miliony let (fotosyntéza).

2. Barevná terapie

Barvy se v medicíně úspěšně používají již po staletí při různých obtížích. Vědomosti týkající se barev a jejich vlivu na tělo i duši jsou klíčem k integrované barevné terapii. Esoterika ani pouhá víra v účinek zde nehrají žádnou roli. Podkladem spirovitální barevné terapie jsou základní znalosti z fyziky a biologie.

3. Aromaterapie

Éterické oleje se po staletí používají ke zvýšení tělesného a duševního zdraví nebo cíleně při konkrétních potížích - nikoli bezdůvodně! Aromaterapie může vybírat z 18 různých stoprocentně přírodních éterických olejových směsí, které jsou vyladěny podle různých druhů potíží. Vůně okamžitě proniknou do našeho nadřazeného a podvědomě řízeného regulačního systému - autonomní nervový systém - a následuje zpětná vazba jako například: "Velmi příjemné," "To mi nevoní," "Stimulující" nebo "Uklidňující". Naše smysly jsou velmi jemné a citlivé, pokud nejsou narušeny. Mohou nám dát včas znamení, které bychom měli vždy intuitivně vyslyšet.

uživatelé spirovitální terapie

Ilustrace: Uživatelé spirovitální terapie.

ke stažení kompendium v pdf

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY Travel Plus

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso