Tři terapeutické procedury pro zlepšení makulární degenerace

Tři terapeutické procedury pro zlepšení makulární degenerace

1. Inhalační terapie (relaxační energie singletového kyslíku)

Po dobu asi 20 minut je přes kyslíkové brýle inhalován aktivovaný vzduch (nikoli molekulární kyslík). Měřitelná je zlepšená HRV (regulace a řízení VNS), lepší vnější dýchání (rozvod kyslíku přes plíce až do krve), lepší vnitřní dýchání (rozvod kyslíku v krvi k mitochondriím a přeměna na buněčnou energii - ATP) a zvýšená ochrana před volnými radikály. A to bez přidaných cizích látek, zvýšené dávky kyslíku, ionizace ozónu. Technologie spirovitální terapie úspěšně kopíruje procesy probíhající v přírodě již miliony let (fotosyntéza).

2. Barevná terapie

Barvy se v medicíně úspěšně používají již po staletí při různých obtížích. Vědomosti týkající se barev a jejich vlivu na tělo i duši jsou klíčem k integrované barevné terapii. Esoterika ani pouhá víra v účinek zde nehrají žádnou roli. Podkladem spirovitální barevné terapie jsou základní znalosti z fyziky a biologie.

3. Aromaterapie

Éterické oleje se po staletí používají ke zvýšení tělesného a duševního zdraví nebo cíleně při konkrétních potížích - nikoli bezdůvodně! Aromaterapie může vybírat z 18 různých stoprocentně přírodních éterických olejových směsí, které jsou vyladěny podle různých druhů potíží. Vůně okamžitě proniknou do našeho nadřazeného a podvědomě řízeného regulačního systému - autonomní nervový systém - a následuje zpětná vazba jako například: "Velmi příjemné," "To mi nevoní," "Stimulující" nebo "Uklidňující". Naše smysly jsou velmi jemné a citlivé, pokud nejsou narušeny. Mohou nám dát včas znamení, které bychom měli vždy intuitivně vyslyšet.

uživatel spirovitální terapie

Ilustrace: Uživatel spirovitální terapie.

ke stažení kompendium v pdf

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY AvantGarde Blanc

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso