Realistické cíle a představy - základ Vašeho úspěchu

Realistické cíle a představy - základ Vašeho úspěchu

Nerealistické cíle vedou k neúspěchu, frustraci, nejistotě a nespokojenosti a v konečném důsledku ke stresu, případně k trvalému stresu. Ten vyvolává stálou hyperinflaci plicních sklípků (alveol), což nevyhnutelně vede k omezení dýchání a saturace krve kyslíkem - koloběhu, který musí být přerušen. Důležitým východiskem je stanovit si každý den nové realistické cíle. Pokud Vám právě není příliš dobře a špatně se Vám dýchá, měli byste zvážit a definovat si jiné cíle, než ve dnech, kdy se cítíte mnohem lépe.
Tento proces, při němž poznáváme a definujeme realistické cíle a záměry, může také klidně trvat šest až dvanáct měsíců. Očekávání, že dosáhnete úspěšné léčby za týden, je nereálné a způsobuje tak opět stres a hyperinflaci plicních sklípků.

Příkladem realistického cíle pacientů s CHOPN by bylo:

  • v 1. až 6. měsíci po zahájení léčby zastavit další progresi CHOPN
  • v 7. až 12. měsíci dosáhnout měřitelného zlepšení funkce plic a variability srdeční frekvence (HRV)

Po zahájení spirovitální léčby u pacientů s CHOPN by mělo být pravidelně kontrolováno dávkování léků, neboť by mohlo dojít k jeho případnému snížení.

Realistické cíle a představy

Pro další informace Vám doporučujeme přečíst si "Kleine Stresslektüre" (Malé čtení o stresu) od Michaela Gorsolkeho. Vysvětluje, jak myšlenky, cíle a záměry ovlivňují fyzické potíže a příznaky. Příčiny a důsledky myšlení a komunikace jsou popsány jednoduše a srozumitelně. Autor zde upozorňuje na řešení, která mohou být realizována okamžitě. Kniha je k dostání u Commit GmbH.

Commit GmbH | Michael Gorsolke | Poststraße 45 | 38704 Liebenburg
Telefon: 0049 (0)5346 - 912 415 | Fax: 0049 (0) 5346 - 912 416 | E-mail: info@commitgmbh.de | Internet: www.commitgmbh.de

ke stažení kompendium v pdf

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY AvantGarde Blanc

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso