Možné (prvotní) reakce a jejich význam

Možné (prvotní) reakce a jejich význam

(Prvotní ) reakce

Příklady reakcí na spirovitální terapii, které jsou významné z biologického hlediska:

 • Zvýšená únava, nevolnost a spavost
 • Snazší a lepší nadechování a vydechování
 • Regulace krevního tlaku směrem k normálu
 • Lepší prokrvení
 • Snížení bolestivosti
 • Lepší usínání a spánek
 • Regulace hladiny cukru směrem k normálu
 • Optimalizace zraku
 • Zvýšená schopnost koncentrace
 • Rychlejší regenerace po zátěži
 • Více tělesné a duševní energie
 • Lepší mobilita v rámci stávajících omezení pohyblivosti

Spirovitální terapie je přirozená léčba bez přísunu cizích látek. Nepoužívá ani zvýšenou koncentraci kyslíku. Na tělo tak není vyvíjen žádný tlak vyvolaný chemickými reakcemi, jak je tomu v případě léků. Všechny citelné a zjevné reakce jsou způsobeny lepšími regulačními procesy v těle. Jelikož je každý organismus jedinečný, převažují různé stravovací a životní návyky a podmínky životního prostředí, komplexní procesy jsou ovlivněny užíváním léků a dalšími faktory, jako je stres nebo konflikty, nelze předvídat všechny možné reakce. V každém případě reaguje Vaše tělo inteligentně a smysluplně, i když to je někdy na první pohled interpretováno odlišně.
Pro lepší pochopení smysluplných reakcí bychom zde rádi probrali některé příklady detailněji a vysvětlili jejich význam.

Zvýšená únava a potřeba spánku

Zvýšenou produkcí energie v buněčných elektrárnách (mitochondriích) spolu s lepší regulací a řízením prostřednictvím nadřazeného řídícího centra VNS je aktivován parasympatikus (nerv uvolnění a relaxace), a tím dochází k nastavení celého organismu na regeneraci a reparaci. Tyto procesy mohou proběhnout pouze tehdy, je-li parasympatikus dominantnější než sympatikus (nerv napětí). Únava a potřeba spánku ukazují, že je nyní tělo přepnuto ze stresu a napětí spíše na odpočinek, reparaci a regeneraci. Dopřejte svému tělu potřebný čas. Tyto zotavné procesy byly v minulosti zjevně opomíjeny. Stejně jako při vydatné procházce v lese nebo u moře využívá tělo vyšší energetickou hladinu k relaxaci, regeneraci a „dobití baterií“.

Rýma

Po spirovitální terapii mohou nosní sliznice produkovat zvýšené množství tekutého sekretu. Co znamená zvýšená produkce sekretu nosní sliznice z hlediska přírodní medicíny a z biologického hlediska? Sliznice v nosní dutině tvoří součást naší první obranné linie. Mnoho buněk imunitního systému je umístěno v nosní sliznici. Zvýšená produkce energie stimuluje buňky sliznice a imunitního systému a ty pak produkují zvýšené množství sekretu, který má za úkol navázat zvýšené množství škodlivých látek, které neustále vdechujeme, a nosem je pak vyloučit. Zvýšená produkce sekretu je známkou toho, že dochází k něčemu velmi smysluplnému - zlepšují se detoxikační a vylučovací procesy.

Nečistá pleť a drobné pupínky

Neočekávaně se může v některých případech po spirovitální terapii objevit na kůži více nečistot, resp. pupínků. Je to proto, že kůže je detoxikačním orgánem. Uložené škodliviny a odpadní produkty metabolismu jsou podstatným zvýšením produkce energie v těle, speciálně pak v buňkách kůže a pojivových tkáních lépe detoxikovány a vylučovány kůží. Symptomy nečisté pleti opět zmizí, jakmile dojde k očištění těla od usazenin a škodlivin v maximálním rozsahu. I orgány jako játra, ledviny a střeva odpovídají za vyloučení usazenin a škodlivin. Pokud je však narušena funkce těchto orgánů, hledá tělo jiné možnosti a cesty, jak se jich zbavit. Dostatečné množství čisté pitné vody chudé na minerály podpoří očistný a detoxikační proces, jelikož může navázat velké množství škodlivin a vyloučit je ledvinami.

Pokyny při příliš silných (prvotních) reakcích

V přírodní a alternativní medicíně jsou prvotní reakce známy a jsou žádoucí, jelikož jsou známkou účinnosti terapie. Jestliže jsou však reakce nepříjemné a příliš silné, je třeba nejdříve zkrátit dobu aplikace a/nebo snížit intenzitu či na jeden až tři dny zcela vysadit. Následně pak můžete opět pomalu a pozvolna začít s léčbou.

Důvěra v sílu přírody

V našem organismu vzniká za sekundu cca. 10 milionů nových buněk a 10 milionů starých buněk je odbouráno, resp. recyklováno. Na tuto inteligenci se můžete spolehnout. Neděje se zde nic náhodou či svévolně. Některé reakce a příznaky, které jsou považovány za "nemoc", dávají z biologického hlediska smysl. Pomůžeme vám lépe pochopit smysl, tak abyste nepociťovali ihned strach a tím u Vás nevznikal stres.

Dávkování léků

Při dlouhodobém užívání léků je třeba pravidelně kontrolovat jejich dávkování, protože díky spirovitální terapii může dojít k případnému snížení dávek. Je důležité domluvit se s lékařem nebo terapeutem.

ke stažení kompendium v pdf

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY AvantGarde Cristal

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso