Nové terapeutické úspěchy v léčbě makulární degenerace (VPMD) pomocí synergických efektů

Nové terapeutické úspěchy v léčbě makulární degenerace (VPMD) pomocí synergických efektů

Podle názoru konzervativní medicíny je makulární degenerace neléčitelná. Když jsou buňky žluté skvrny jednou poškozeny, jeví se regenerace a dlouhodobé zlepšení zraku jako téměř nemožné.
Zkušenosti se spirovitální terapií však jednoznačně ukazují, že regenerace poškozených buněk žluté skvrny je možná. Zaprvé je možno dlouhodoběji zlepšit zrak a zadruhé je také možno snížit tvorbu drúz a clon. Existují uživatelé, jejichž zrak se během několika měsíců zlepšil z 10 až na více než 60 procent. Takovéto případy nejsou výjimkou, každopádně zde byly vytvořeny celostní předpoklady pro reparační a regenerační procesy v těle. Dokonce u onemocnění vzniklých kvůli poškozeným genům jako např. u mukoviscidózy byly po celostním léčebném procesu zaznamenány již po dvou letech úspěchy. Protože každé onemocnění žluté skvrny má individuální průběh, je také třeba v rámci terapie zajistit odpovídající individuální přístup a postupy, s čímž Vám rádi pomůžeme.

Mohou makulární buňky regenerovat?

Každou sekundu našeho života vznikne v těle 10 milionů buněk a stejné množství starých buněk, resp. vadných buněk je odbouráno. Tělo má mnoho možností, jak kompenzovat, resp. napravit funkční poruchy a poškození. Musí k tomu však být vytvořeny vhodné podmínky.

Předpoklady reparačních a regeneračních procesů při makulární degeneraci (VPMD)

Naše DNA (dědičná substance) není ztuhlá, neflexibilní a neměnná, ale naopak se neustále přizpůsobuje proměnlivým životním a okolním podmínkám. Žít znamená reagovat na podněty a co nejlépe se adaptovat na nové podmínky. Ne ten nejsilnější v přírodě přežije, ale ten, kdo se dokáže nejlépe přizpůsobit.

Aby mohly endogenní reparační a regenerační procesy probíhat optimálně, měli byste dbát na toto:

  • Nervus vagus/parasympatikus (nerv uvolnění = odpovědný za regeneraci, nápravu a tvorbu energie) by měl být častěji dominantní než sympatikus (nerv napětí = odpovědný za „boj a útěk“ a boj o přežití).
  • Zajištění všech stavebních látek a základních stavebních kamenů ve správném množství, které jsou nutné pro bezchybné fungování a nápravu očních buněk. Abychom mohli toto zaručit, je nezbytný dostatečný příjem vitamínů.
  • Rozpoznejte své biologické problémy a pokuste se je vyřešit.
  • Zamyslete se nad svými vlastními zvyklostmi a způsoby myšlení v rámci běžného života, které by mohly vytvářet Vaši nemoc (stravování, plány a cíle, stres, nedostatek pohybu, …).
  • Posilujte své oční svalstvo a podpořte prokrvení pomocí tréninku s mřížkovými brýlemi. Neustálé nezbytné zaostřování přes mřížkové brýle je efektivním tréninkem pro Vaše oči.
  • Posilněte své tělo pomocí osvědčených rostlinných výrobků a prostředků přírodní medicíny, resp. celostních terapeutických procesů.
  • Pijte velké množství čisté vody s nízkým obsahem minerálů, aby mohly být zplodiny metabolismu ve vyšší míře vázány na vodu a vylučovány (např. Lauretana, Mount Roucous)

Potřebné stopové prvky při VPMD:

  • betakaroten, lutein, zeaxanthin a lycopin | vitamíny C, E, zinek, selen | citrusové bioflavonoidy a borůvkové antokyany | vitamíny B-komplexu (B1, B2, niacinamid, kalcium pantotenát, B6, biotin, kyselina listová, B12, B15 – kyselina pangamová)

Osvědčené preparáty přírodní medicíny (možno objednat v lékárně)

  • Světlík lékařský (Euphrasia rostkoviana) (např. od firmy Ceres/Alcea PZN 0178910)
  • Ginkgo (např. od firmy Ceres/Alcea PZN 0178985 – ve spojení se světlíkem)

ke stažení kompendium v pdf

rychlý kontakt

+420 607 770 726
sarka.jaspert@icloud.com

Ukázka použití

náhodný produkt


AIRNERGY AvantGarde Blanc

kontakt

Airnergy PLUS TRADE s.r.o.
výhradní dodavatel pro Českou a Slovenskou republiku.
Šárka Jaspert
+420 607 770 726
+49 172 820 430 8

certifikáty a ocenění

made in germany 12years london2012 eurocat ipo eurocat iso eurocat iso
senses2012 eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso eurocat iso